Titles you rated
Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 0.5
The PartyRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 1.5
The President's BarberRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 1.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5