Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0