Movies
Ratings
67
I Am LegendRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0