Movies
Ratings
261
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SplitRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
The CourierRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5