Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5