Movies
Ratings
509
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
The GreyRated ★ 5.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
SignsRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 4.5