Movies
Ratings
17
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.5