Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5