Movies
Ratings
87
Se7enRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 0.5
The OthersRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0