Titles you rated
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0