Movies
Ratings
25
Little Black DressRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0