Titles you rated
The Half of ItRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0