Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Angel Has FallenRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
VenomRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0