Titles you rated
HellsingRated ★ 2.0
Revue StarlightRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
 - The iDOLM@STERRated ★ 3.5
 
FLCLRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Princess PrincipalRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
Bloom Into YouRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0- Should I Eat Meat?Rated ★ 3.5
 
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 3.0