Movies
Ratings
25
The HostRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0