Movies
Ratings
100
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0