Titles you rated
MossRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MontageRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Best ChefRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0