Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0