Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Way He LooksRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Petal DanceRated ★ 3.0
God Help the GirlRated ★ 3.0
Song OneRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5