Titles you rated
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5