Movies
Ratings
164
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0