Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
BelovedRated ★ 3.0
Hot BloodRated ★ 2.5- Bizarre BunchRated ★ 3.0
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 4.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 3.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.0- Go Mom Go!Rated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0