Series
Ratings
113
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5