Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0