Series
Ratings
80
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5