Movies
Ratings
101
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Life as We Know ItRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Full MontyRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.0
DittoRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
King KongRated ★ 2.0