Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5