Movies
Ratings
181
The Polar ExpressRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Zero TheoremRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Hello BrotherRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
A Long VisitRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5