Movies
Ratings
201
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 0.5