Movies
Ratings
580
The Cable GuyRated ★ 3.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.0
Shield of StrawRated ★ 3.0
Anger ManagementRated ★ 3.0
KickboxerRated ★ 3.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 2.5
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0