Movies
Ratings
30
TangledRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5