Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5