Titles you rated
ClickbaitRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kemono FriendsRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 1.5
- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0