Movies
Ratings
85
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
Robert Doisneau, le révolté du merveilleuxRated ★ 2.0
SisterRated ★ 4.5
Saint LaurentRated ★ 2.5
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 5.0
The Riot ClubRated ★ 2.5
The Trip to ItalyRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 3.0
Le Week-EndRated ★ 3.5
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 3.5
Mademoiselle CRated ★ 3.0
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
AmyRated ★ 5.0
The Wedding BanquetRated ★ 4.0- Out of FashionRated ★ 5.0
Picture MeRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5