Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0