Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5