Movies
Ratings
392
SplitRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
NoahRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0