Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5