Movies
Ratings
555
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
DogManRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5