Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0