Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
What Jennifer DidRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 5.0- Hansan ReduxRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0