Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0