Movies
Ratings
194
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0