Titles you rated
New AmsterdamRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 0.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5