Movies
Ratings
27
HarmonyRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 1.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0