Movies
Ratings
441
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0