Movies
Ratings
184
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 4.0
High-RiseRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
PartisanRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0