Movies
Ratings
254
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0