Titles you rated
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0