Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0